Mado’nun yeni adresi İnegöl AVM

İnegöl AVM 5’ici yılında marka karmasına bir yenisini daha ekledi. Cafe/Restorant sektöründe oldukça başarılı olan Mado Cafe İnegöl AVM’de yerini aldı

Eklenme Tarihi : 13 Temmuz 2016 Çarşamba
madonun-yeni-adresi-inegol-avm

Açıldığı günden bugüne İnegöl’ü birçok markayla tanıştıran İnegöl AVM 5’inci yılında marka karmasını yenilerini eklemeye ve büyümeye devam ediyor. Her geçen gün ziyaretçilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan, daima gelişmeyi hedefleyen İnegöl AVM Simit Sarayı, Café Fink, Kafkas, Demlik, Pizza House Coffe Corner ve Gönül Kahvesinden sonra şimdi de Mado ile ziyaretçilerini ağırlıyor.


İnegöl AVM gün geçtikçe büyüyor
Zengin menüsü ve lezzetleriyle Mado İnegöl AVM ziyaretçilerine kapılarını açtı. İnegöl AVM 5’inci yılında ziyaretçilerini birçok yeni marka ile buluşturdu. Gymfit, Atasun optic, Bernardı, Roma Kuaför, Estetik International, simit Sarayı 5’inci yılında İnegöl AVM’de ziyaretçilere açılan markalar arasında. Son olarak dondurmadan tatlıya zengin menüsüyle Türkiye’nin sevilen markası Mado İnegöl AVM’de. İnegöl AVM yepyeni sürprizleriyle de ziyaretçilerini sevindirmeye devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive