M1 Merkez Konya kazandırıyor

M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi’ni 8-21 Eylül günlerinde ziyaret edenler hafta içi her gün yapacakları alışverişle anında hediye kazanacak

Eklenme Tarihi : 03 Eylül 2014 Çarşamba
m1-merkez-konya-kazandiriyor

Daima değişik, eğlenceli ve kazançlı kampanyalarla Konyalıları ağırlayan M1 Merkez Konya AVM bu kez de 8 Eylül’den itibaren her gün “Hayatın Merkezi” ne davet ediyor.

Konya’da “Hayatın Merkezi” olan M1 Merkez Konya AVM yönetimi ziyaretçilerine yine anında hediye kazandıran cazip kampanya hazırladı. M1 Merkez Konya’da 8- 21 Eylül günleri arasında 10 gün devam edecek alışveriş kampanyasıyla ziyaretçilere hafta içi her gün 12.00 – 20.00 arasında yapacakları alışverişlerde cazip hediye kazanma fırsatı sağlanıyor.

Hafta içi aynı gün içinde toplam 75 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Teflon Tava, 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Kahve Yanı Su Bardağı Seti, 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Çift Kişilik Çarşaf Takımını anında hediye olarak kazanıyor ve teslim alıyor.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Hayatın Merkezi olan AVM’mizde 8 - 21 Eylül günleri arası yine çok zevkli ve kazançlı geçecek. Ziyaretçilerimizi M1 Merkez Konya AVM’ye bekliyoruz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive