M1 Merkez Gaziantep’ten eğlence dolu 23 Nisan etkinlikleri

M1 Merkez Gaziantep AVM, 23 Nisan’da çocuklar için eğlencenin adresi olacak. Hem eğitici hem öğretici etkinlikler yarın başlayıp 23 Nisan’a kadar sürecek

Eklenme Tarihi : 18 Nisan 2013 Perşembe
m1-merkez-gaziantepten-eglence-dolu-23-nisan-etkinlikleri

Etkinlikler yarın (19 Nisan) anaokulu çocukları tarafından atık maddelerle hazırlanan giysilerden oluşan defile ile başlayacak. Aynı gün yine anaokulu çocuklarının el emeği, göz nuru ile yaptıkları resim, elişi ve atıklarla hazırladıkları çeşitli objelerin yer aldığı bir sergi açılacak ve 23 Nisan’a kadar ziyarete açık olacak. Ayrıca çocukların halk oyunlarından örnekler sunacağı gösteri de günün etkinlikleri içinde yer alacak.

20-21 Nisan günlerinde bir taraftan yurt dışından gelen çocukların dans gösterileri ile ziyaretçiler keyifli dakikalar yaşarken, diğer taraftan da palyaçolar çocukları eğlendirip, balonlar dağıtacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan çocuklar günün keyfini yine M1 Merkez Gaziantep’te yaşayacak. Anaokulu çocuklarının dans gösterilerinin yanı sıra palyaçolar çocukları eğlendirip onlara balonlar dağıtacak, yüz boyama ile çocukların en sevdiği karakterler, şekiller çocukların yüzünde hayat bulacak.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Haluk Barın, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Hazırladığımız çok özel etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive