M1 Merkez Gaziantep Sunay Akın’ı ağırladı

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Sunay Akın’la ‘Mahya Işıkları’ söyleşisi büyük ilgi ve yoğun katılımla gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 17 Temmuz 2014 Perşembe
m1-merkez-gaziantep-sunay-akini-agirladi

Usta şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın eski zamanların ramazan öykülerini M1 Merkez Gaziantep AVM ziyaretçileriyle geçtiğimiz günlerde paylaştı. Eşsiz anlatımıyla eski zamanların ramazan öykülerini paylaşan Akın, AVM ziyaretçilerine keyifli ve hoş sohbetli saatler geçirtti. Ayrıca söyleşi sonrasında Akın, sevenleriyle sohbet ederek kitaplarını imzaladı.

Etkinlikler devam edecek
Ramazan ayı boyunca her cumartesi akşamı canlı müzik yayını yapılacak. Bunun yanı sıra 26 Haziran - 24 Temmuz tarihleri arasında her 100 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçiye yüzde 50 indirimli iftar menüsü kuponu (Matmah Pizza, Cevizli Köfteci,  Bigfood, Bozeyler Kebap ve Bozeyler Lahmacun Restoranlarında geçerli olacak) ve yüzde 50 indirimli sinema bileti kuponu verilecek. (Sinepark, Nakıp Ali Sineması).

Ayrıca ramazan ayı boyunca 28 Haziran 27 Temmuz günleri arasında AVM açılış kapanış saatleri 11.00- 23.00 arası olacak. M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz; “Sunay Akın’la Mahya Işıkları söyleşimiz çok büyük ilgi gördü ve yoğun bir katılım gerçekleşti. Hayatın Merkezi’nde Ramazan boyunca da etkinliklerimiz ve kampanyalarımız devam edecek” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive