M1 Merkez Gaziantep sömestra hazır

Gaziantep’te “Hayatın Merkezi” M1 Merkez Gaziantep AVM’de, sömestr tatili için yine başta ailelere, çocuklara, gençlere dönük eğlenceli, heyecanlı organizasyonlar hazır

Eklenme Tarihi : 05 Şubat 2015 Perşembe
m1-merkez-gaziantep-somestra-hazir

M1 Merkez Gaziantep AVM, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine AVM’deki Eğlence Merkezi’nde karting bileti; 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise sinema bileti veya korsan adası eğlence kartı kazandırıyor.

26 Ocak ile 9 Şubat günleri arasında M1 Merkez Gaziantep AVM’de Korsan Adası’nda eğlence, Karting’de yarışma veya sezonun güzel filmlerini seyretme fırsatları Gazianteplileri ve tüm bölge ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıca “Alışverişe Niyet Arabaya Kısmet” sloganıyla “ Hayatın Merkezi”nde başlatılan kampanyada Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı da devam ediyor. 10 Mart gününe kadar  100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler her seferinde 1 çekiliş hakkı kazanıyor.M1

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz, “M1 Merkez Gaziantep AVM olarak başta Gaziantepliler ve tüm ziyaretçilerimiz için 26 Ocak ile 9 Şubat arasında macera dolu eğlence hazırladık. Tüm ailelerimizi, çocuklarımızı M1 Merkez Gaziantep AVM’ye bekliyoruz. Ayrıca, 10 Mart’a kadar sürecek Araç Çekiliş Kampanyasına da katılarak, şanslarını arttırmaları mümkün” diyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive