M1 Merkez Gaziantep araba kazandırıyor

“Hayatın Merkezi” M1 Merkez Gaziantep AVM’de “Alışverişe Niyet Arabaya Kısmet” sloganıyla başlatılan coşkulu kampanyada Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı devam ediyor

Eklenme Tarihi : 05 Mart 2015 Perşembe
m1-merkez-gaziantep-araba-kazandiriyor

Hem eğlendiren, hem de kazandıran M1 Merkez Gaziantep AVM’de muhteşem bir Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı ziyaretçileri bekliyor.  100 TL’lik alışveriş ile Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı 10 Mart’a kadar sürecek.

Ziyaretçilerin kampanya kapsamında yapacağı tek şey; M1 Merkez Gaziantep AVM’ deki mağazalardan 10 Mart’a kadar 100 liralık alışveriş yaparak AVM içinde yer alan kampanya katılım noktalarına başvurmak ve 1 adet çekiliş hakkı alarak kampanyaya katılmak.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz: “Bölgede en köklü  alışveriş merkezi olarak Gazianteplilere ve Gaziantep’i ziyaret edenlere avantajlı alışveriş yanında Volkswagen Tiguan 1.4 kazanma şansı da sağlamanın mutluluğu içindeyiz. 10 Mart’a kadar AVM’yi ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak araba kısmetlerini arttırmalarını öneriyoruz.” diyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive