M1 Merkez Adana’dan gençlere bir destek daha

Bugüne kadar eğitime ve toplumun bilinçlendirilmesine katkı sağlayan pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi bu kez de geleceğine yön vermek üzere tercihlerini yapan gençlere destek oluyor

Eklenme Tarihi : 18 Temmuz 2013 Perşembe
m1-merkez-adanadan-genclere-bir-destek-daha

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde SBS, LYS, YGS ve KPSS sınav sonuçlarına göre tercih yapma ve tercihlerini sıralama konusunda tüm öğrenciler Erkan Eğitim Kurumları uzmanlarından yardım alıyor. Doğru tercih ve sıralama yapmak isteyen öğrenciler uzman rehber öğretmenlerle M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde kurulan Tercih Belirleme Standı’nda buluşuyor. M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ne 24 Temmuz’a kadar sınav sonuçları ile birlikte giden tüm öğrenciler rehberlik desteği alabilecek.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerin hayatlarına yön vermeleri için ilk adım, doğru ve bilinçli kararlar ışığında tercihler yapmalarıdır. Böylesine önemli bir kararın, konularında uzman profesyonellerin yönlendirmesiyle yapılıyor olmasından dolayı son derece memnunuz. M1 Merkez Adana böyle önemli buluşmalarla Hayatın Merkezi olmaya devam edecektir” diyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive