M1 Merkez Adana’dan el emeği sergi

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hastalarının el emeği ürünleri 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilendi

Eklenme Tarihi : 11 Haziran 2015 Perşembe
m1-merkez-adanadan-el-emegi-sergi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Adana’da  ‘Hayatın Merkezi’ olarak yine çok özel ve anlamlı bir sergiye geçtiğimiz hafta sonu ev sahipliği yaptı.

Dr. Ekrem Tok  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaların rehabilitasyon esnasındaki el sanatları çalışmaları 4 –7 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergilendi.

Yatarak tedavi gören hastaların  Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi uğraş merkezi, Çukurova ve Sarıçam Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde yaptıkları ebru, resim, takı, ahşap – cam, boyama, sabun, mum, seramik gibi eserlerin sergilendiği Kermes M1 Merkez ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle izlendi. Sergi’nin açılışına katılan Adana Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan ve Adana İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Nurettin Erdener, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimi ile sergiye ev sahipliği yapan M1 Merkez AVM yönetimine teşekkürlerini sundu.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Bu çok anlamlı sergiye ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Başta AVM ziyaretçilerimiz ve Hasta yakınlarının bu çok özel sergiye  büyük bir ilgi ile yaklaşmaları ve sergi alanının 4 gün boyunca yoğun bir kalabalık kitle  ile dolup taşması bizi bir kez daha mutlu etmiştir. Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetimini ve Kermes’te emeği geçen öğretici ve hastaları  başarılı çalışmaları nedeniyle bir kez daha kutluyoruz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive