M1 Merkez Adana’dan BMW

Farklı, avantajlı, kazançlı ve eğlenceli kampanyalarla ziyaretçi ve müşterilerini alışveriş yaparken hem eğlendiren hem kazandıran M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi bu kez de muhteşem bir BMW 520İ kazanma şansını yakalamaları için ziyaretçilerini alışverişe davet ediyor

Eklenme Tarihi : 27 Şubat 2014 Perşembe
m1-merkez-adanadan-bmw

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi  Sadece 150 TL’lik alışveriş ile  ziyaretçilerine son model muhteşem  BMW 520İ kazanma şansı yanında Samsung 55 Ekran Led TV ve iPad 2 kazanma şansı da sunuyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz; “ M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde alışverişi keyfe dönüştüren daha önceki kampanyalarımız gibi bu kampanyamızın da  büyük ilgi göreceğini umut ediyoruz. Geçtiğimiz yıl  düzenlenen  kampanyamıza   AVM ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi bizleri bu yıl başında da benzer bir kampanya düzenlemeye yöneltti. 15 Ocak -15 Nisan 2014 tarihleri arasında devam edecek  kampanyada tüm  ziyaretçi ve müşterilerimizin  harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları; bir adet lüks BMW 520İ  ve birbirinden cazip hediye fırsatları için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” dedi.

 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive