M1 Merkez Adana’dan 100’üncü yıla özel sergi

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde Çanakkale Zaferi 100’üncü yıl sergisi 16-21 mart günleri arasında ziyaretçilerle buluşacak

Eklenme Tarihi : 17 Mart 2015 Salı
m1-merkez-adanadan-100uncu-yila-ozel-sergi

“Hayatın Merkezi” M1 Merkez Adana AVM, Çanakkale Zaferinin 100’üncü yılı sebebiyle düzenlenecek fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak. Çanakkale Savaşı’ndan kalan fotoğraflardan oluşan  “Çanakkale Zaferi 100. Yıl Sergisi” M1 Merkez Adana AVM’de ziyaretçilerle buluşacak.  Kazandıran, eğlendiren ve eğiten etkinlikleri ile bölgenin en köklü alışveriş merkezi M1 Merkez Adana AVM’de Çanakkale kahramanlarının anısına düzenlenen sergi; 21 Mart’a kadar ziyaretçiler tarafından gezilebilecek.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz: “Bölgenin en köklü alışveriş merkezi olarak alışverişi keyfe dönüştüren etkinliklerimiz sürüyor. Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı sebebiyle bir fotoğraf sergisi düzenledik. Sergimiz, 16-21 Mart günlerinde gezilebilecek.  Çanakkale Savaşı’ndan kalan fotoğraflardan oluşan sergiyi gezmek isteyen tüm ziyaretçilerimizi “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive