M1 Merkez Adana AVM Sömestr’da da şahane

29 Ocak 2015 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM’de, 24 Ocak-08 Şubat tarihleri arasında çeşitli yaş grupları için hem eğlendirici hem kişisel gelişimi destekleyici etkinlikler hazırlandı

m1-merkez-adana-avm-somestrda-da-sahane

Gündoğdu Koleji ile AVM Yönetimi’nin birlikte düzenlemekte olduğu etkinlikler öncesinde güne sabah sporu ile başlanıyor. Etkinlikler içerisinde eğlenceli sahne etkinlikleri, birlikte boya, taş boyama, kokulu taş-sabun, takı, sosis balon, ebru oyun hamuru, ahşap boyama, origami, seramik, cam üfleme atölyeri, uçurtma yapımı ve atık materyal havuzu bulunuyor.

Etkinliklerin en büyük amacı; yaş gruplarına göre çocukların kişisel gelişimlerini sağlamak üzere görsel dikkat gelişimini, üst düzey öğrenme kabiliyetini, parçadan bütüne ulaşma ve görme yeteneğini, şekil - zemin ilişkisi becerilerini geliştirmek üzere desteklemek. M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz;“Tüm çocuklarımızı ve aileleri etkinliklere davet ediyoruz. Dolu dolu geçecek, çocukların büyük keyif alırken birbirinden ilginç etkinlikleri öğrenecekleri bu karnavalımız saat 13:00-20:00 arasında yapılacak. Ayrıca karnaval boyunca her gün 12:00-13:00 arası çocuklar için spor zamanı olacak. Tüm çocukları ve ailelerimizi bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor