M1 Gaziantep’te spor şöleni başlıyor

M1 Gaziantep AVM, Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle 28-29 Mayıs günlerinde geniş kapsamlı bir spor şenliğine ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 25 Mayıs 2016 Çarşamba
m1-gaziantepte-spor-soleni-basliyor

Gerçekleştirdiği organizasyonlarla spor etkinliklerinde önemli bir başvuru merkezi haline gelen M1 Gaziantep AVM, Şehitkamil Belediyesiyle birlikte düzenleyeceği 6’ncı Spor Şenliği ile çocuk ve gençleri spora doyuracak. 28-29 Mayıs günlerinde M1 Gaziantep AVM’de düzenlenecek şenlikte satranç, basketbol, masa tenisi, penaltı atma yarışları, geleneksel çocuk oyunları, özel gösteriler yer alacak. Düzenlenecek şenlikte tüm kategorilerde dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verilecek.


Spor organizasyonlarına ev sahipliği yaparak çocuk ve gençlerin sağlıklı gelişmelerine katkıda bulunmaya çalıştıklarını söyleyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Bugüne kadar sayısız organizasyona evsahipliği yaptık. 28-29 Mayıs günlerinde de Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle önemli bir spor organizasyonu düzenleyeceğiz. Farklı branşlarda çok sayıda etkinliğin olduğu şenliğimize Gaziantep ve bölge illerinden yoğun bir katılım bekliyoruz.” dedi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive