M1 Gaziantep'te depo günleri bereketi

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen Depo Satış Günleri yoğun ilgi gördü. Kaliteli ürünlerin uygun fiyata tüketiciyle buluştuğu kampanya talep nedeniyle bir hafta uzatıldı

Eklenme Tarihi : 29 Ağustos 2016 Pazartesi
m1-gaziantepte-depo-gunleri-bereketi

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Depo Satış Günleri, bu yıl daha çok ilgi gördü. Önceki yıllarda AVM’de ciddi bir yoğunluğun yaşanmasına neden olan kampanya, bu yıl da yoğun ilgi görünce bir hafta uzatıldı. 


AVM bünyesindeki firmaların katılımıyla indirimli satış uygulamasının yer aldığı Depo Satış Günleri, 6-28 Ağustos günleri arasında düzenlendi. Etkinlik kapsamında AVM içinde oluşturan alanda firmalar indirimli ürünlerini sergileyerek tüketicilerle buluşturdu.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, kampanyanın gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Depo Satış Günleri, ziyaretçilerimizin istedikleri ürünleri daha uygun fiyatlarla satın almasını sağlıyor. 21 Ağustos’a kadar sürecek indirim günleri yoğun ilgi görünce kampanyayı bir hafta uzattık. Uygulamadan hem tüketiciler hem de mağazalarımız çok memnun kaldı.” dedi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive