M1 Gaziantep AVM’de 19 Mayıs coşkusu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de bando gösterisiyle kutlandı. Türk Bayrağı dağıtımı da yapılan gösteri yoğun ilgi gördü

Eklenme Tarihi : 20 Mayıs 2016 Cuma
m1-gaziantep-avmde-19-mayis-coskusu

Bağımsızlık mücadelesi yolunda ilk meşalenin Mustafa Kemal Atatürk tarafından Samsun’da yakıldığı tarih olarak kayda geçen ve Gazi tarafından Türk gençlerine armağan edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de özel bir bando gösterisiyle kutlandı. Çeşitli marşların ve Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bando gösterisi büyük ilgi gördü.


Milli gün ve bayramlarda çeşitli etkinlikler düzenleyerek ziyaretçileriyle beraber kutladıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Atatürk’ün, Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı bu günü gençlerimize bayram olarak armağan etmesi çok anlamlıdır. Bizlere düşen, gençlerimizin her zaman yanında ve en büyük destekçileri olmaktır. AVM olarak düzenlediğimiz etkinliklerde gençlerimizi sürekli dikkate alıyoruz.” dedi.


Bu arada, çok sayıda marş ile Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bando gösterisi sırasında Türk Bayrağı ve bayraklı balon dağıtımı da yapıldı. Bayraklı balonlar çocuklardan büyük ilgi gördü.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive