Kurye hizmeti Agora Alışveriş Merkezi’nde

Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla “Agora Kurye” projesini uygulamaya geçirdi

Eklenme Tarihi : 23 Ağustos 2013 Cuma
kurye-hizmeti-agora-alisveris-merkezinde

Bu uygulama kapsamında alışveriş severler Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalarda beğendikleri ürünün bedeni, rengi veya modeli bulunmaması durumunda “Agora Kurye” sayesinde istedikleri ürüne sahip olabilecek. Agora Alışveriş Merkezi müşterileri talep ettikleri ürünün, İzmir içerisindeki başka şubesinde bulunması durumunda en geç 2 saat içerisinde elde edebilecek. Agora müşterisi olan ziyaretçiler hiçbir ekstra ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabilecek.

İzmir’in her yerinden kurye hizmeti
Uygulama, Çiğli’den Gaziemir’e kadar İzmir merkezinde bulunan tüm şubeleri kapsıyor. 4 Şubat’tan bu yana devam eden “Agora Kurye” uygulaması, beğeni toplayarak devam ediyor.

Farklı projelere devam
Agora Alışveriş Merkezi, “Agora Kurye” hizmetinin yanı sıra farklı projeleri ile müşterilerinin alışveriş keyfini artıracak ayrıcalıklar sunmaya devam edecek. Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora’nın sunmuş olduğu diğer ayrıcalık ve avantajlardan yaralanmaları için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive