Kulesite’de Polis Haftası fotoğraf sergisi gerçekleşti

Tüm Türkiye’de çeşitli etkinlikler ile kutlanılan, Türk Polis Teşkilatı’nın 168’inci kuruluş yıl dönümüne yönelik olarak Konya’nın yaşam merkezi Kulesite’de fotoğraf sergisi düzenlendi

Eklenme Tarihi : 09 Nisan 2013 Salı
kulesitede-polis-haftasi-fotograf-sergisi-gerceklesti

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ilgi çeken Kulesite Alışveriş Merkezi, 8-10 Nisan günleri arasında Polis Haftası’na özel fotoğraflardan derlenen sergiyi alışveriş merkezi ziyaretçilerine sundu. Kulesite etkinlik alanında gerçekleşen serginin açılışına katılan Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’a, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz eşlik etti.

Yaz ayları için de Konya halkına birçok etkinlik planlandığını belirten Kulesite Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Totan, “Şehrimizin koruyucuları polislerimize yönelik olan bu özel hafta için düzenlenen fotoğraf sergisine ev sahipliği yapmış olmakla birlikte halkımızın yoğun ilgisi de bizleri çok mutlu etti. Emniyet Müdürümüz Hüseyin Namal’a da serginin açılışına katılımından dolayı çok teşekkür ederiz. Kulesite Alışveriş Merkezi olarak şehrimize yönelik çeşitli ilgi çekici etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive