Kulesite’de Çocuk Karnevalı!

Kulesite Çocuk Karnevalı, 26 Ocak – 5 Şubat günleri arasında miniklere kahkahalar attırıyor. Karnesini alan çocuklara hediye niteliğindeki Karneval’da birçok etkinlik bulunuyor

Eklenme Tarihi : 03 Şubat 2014 Pazartesi
kulesitede-cocuk-karnevali

Eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yarıyıl tatili kapsamında, Çocuk Karnevalı adlı bir etkinlik düzenleyecek. 26 Ocak’ta başlayıp, 5 Şubat’ta sona erecek olan Çocuk Karnevalı, eğlence severleri Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi”nde bekleyecek.

Animasyonlardan yarışmalara
Çeşitli animasyonlardan dans yarışmalarına, sihirbazdan tahta bacağa kadar birçok eğlenceli etkinliği içerisinde barındıracak olan Kulesite Çocuk Karnevalı’nın velilerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen Karneval’la ilgili konuşan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi Müdürü Mustafa Totan, “Bugüne kadar birçok başarılı etkinliği Konya halkı ile buluşturduk, yeni yılla beraber etkinliklerimizin hızla devam etmesini planlıyoruz. Konya halkının, çocuklarımızın sosyal yaşamına katkı sağlamak bizi kurum olarak mutlu ediyor” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive