Küçük safariciler İzmir Optimum'a geliyor

İzmir Optimum’da çocukların hayallerindeki yolculuklara çıktığı, eğlenirken öğrendiği çocuk atölyeleri büyük ilgi görüyor. Küçük ziyaretçilerine yönelik Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında birbirinden özel çocuk atölyeleri hazırlayan Optimum Outlet, minikler için eğlence ile eğitimi bir arada sunuyor

Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2015 Çarşamba
kucuk-safariciler-izmir-optimuma-geliyor

Optimum’un minik ziyaretçileri bu kez 28 Kasım Cumartesi günü “Küçük Safariciler Çocuk Atölyesi”nde buluşacak. Saat 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00’da dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek atölyeye 4 ile 10 yaş arası tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek. Küçük Safariciler Atölyesi’nde çocuklar doğadaki vahşi hayvanları tanıyıp boyama yapacak. Optimum’un şanslı minikleri atölyede safari dansını öğrenerek yaşıtlarıyla keyifli zaman geçirecek.


Katılımcılara sertifika verilecek
Çocukların zihinsel gelişimine de katkı sağlamak amacıyla uzmanlarca hazırlanan atölyeler kapsamındaçocuk ziyaretçilerini ücretsiz olarak ağırlayan Optimum Outlet, miniklere eğlenceli ve heyecan verici bir atölye çalışması sunuyor. Birbirinden özel atölyelere katılan çocuklara eğitimin sonunda sertifika verilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive