Küçük prens’in dünyası Capitol’de

“Bütün yetişkinler bir zamanlar çocuktu ama sadece çok azı bunu hatırlar.” Dünyanın en kapsamlı Küçük Prens Dünya Sergisi ve Etkinlik Alanı ilk kez Capitol’de

Eklenme Tarihi : 01 Ekim 2015 Perşembe
kucuk-prensin-dunyasi-capitolde

Dünyada en çok satan ve okunan kitaplardan biri olan, hem çocuklar hem de yetişkinler için kılavuz kitap değerini taşıyan Küçük Prens’i, daha yakından tanımak isteyenlere yeni bir fırsat doğdu. Capitol Alışveriş Merkezi, Antoine de Saint-Exupery’nin kitabı Küçük Prens ve onun serüvenine, 20 Eylül – 20 Ekim günleri arasında; Küçük Prens Sergisi, Küçük Prens Etkinlik Alanı ve Küçük Prens Dekoru ile ev sahipliği yapacak.

İlk kez 1943 yılında İngilizce ve Fransızca olarak basılan Küçük Prens, bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyasını anlatmakta. B612 Asteroidinde tek başına yaşayan Küçük Prens’in gezegenindeki çok sevdiği güle daha faydalı olabilmek için çıktığı gezegen yolculuğundaki son durağı ise dünya olur. Yetişkinlere çocukluğun kapıların açan bu özel kitabın dünyası tüm ayrıntılarına kadar tasarlanıp İstanbul’a, Capitol Alışveriş Merkezi’ne taşınıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive