Kozzy’nin karne heyecanı sanat dolu

Okulların kapanışını geleneksel Karne Şenliği ile kutlayan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 12-15 Haziran günleri arasında tüm çocuklara tiyatro bileti hediye ediyor

Eklenme Tarihi : 11 Haziran 2015 Perşembe
kozzynin-karne-heyecani-sanat-dolu

İstanbul Anadolu yakasında yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, yaz tatili kutlamaları kapsamında karnesini alan tüm çocukları sevindiriyor. 12-15 Haziran günleri arasında karnesiyle birlikte AVM’ye gelen çocuklara tiyatro bileti hediye ediyor.

Uzun bir eğitim-öğretim yılını geride bırakan çocuk ziyaretçilerini unutmayan Kozzy, gelenekselleşen Karne Şenlikleri kapsamında bu yıl sanat dolu bir hediyeyi çocuklarla buluşturuyor. Karnesiyle birlikte AVM’nin danışma birimine giden çocuklar, birbirinden keyifli tiyatro oyunlarından birini izleme şansı yakalıyor. Karne sevinci yaşayan çocuklar, KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde sergilenecek olan Kediler ve Köpekler Müzikali, Prenses Kurabiye, Kırmızı Başlıklı Kız ile Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi çok sevilen çocuk oyunlarından birine bilet kazanıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive