Kozzy kadına şiddeti tiyatroyla kınayacak

Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema ve televizyon filminde canlandırdıkları karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran ünlü oyuncular Güzin ve Erdal Özyağcılar’ın kendileri gibi tiyatro oyuncusu olan kızları Zeynep Özyağcılar, ‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Ulusal Mücadele Günü’ kapsamında Kozzy AVM’ye konuk oldu

Eklenme Tarihi : 26 Kasım 2014 Çarşamba
kozzy-kadina-siddeti-tiyatroyla-kinayacak

Kozzy AVM’nin kadınlara yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediği etkinlikte, Zeynep Özyağcılar’ın başrolde oynadığı, 28 Kasım günü Kozzy AVM’deki KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde sahnelenecek olan “Uçlar” isimli tiyatro oyunun tanıtımı gerçekleştirilirken, mini bir sergi de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Şiddete maruz kalan bir kadının hikâyesi: Uçlar
“Uçlar”, şiddete maruz kalan bir kadının, erkeği etkisiz hale getirmesiyle rollerin nasıl değiştiğini anlatıyor. William Mastrosimone'un gerilim dolu dramı “Uçlar” isimli tiyatro oyununun yönetmeni ise Fikter Urağ. 18 yaş sınırı olan ve tiyatro seyircisini her saniyede gerçeklerle yüzleştiren oyunun başrollerinde ise Zeynep Özyağcılar, Aydın Şentürk, Bahar Çebi ve Simge Defne rol alıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive