Korsan Hook ile Hazine Adası Yeşilyurt AVYM’de

Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi Sömestr Tatili boyunca gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli oyunlar ve yaratıcı aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor

Eklenme Tarihi : 04 Şubat 2016 Perşembe
korsan-hook-ile-hazine-adasi-yesilyurt-avymde

5-6-7 Şubat Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde minikler korsan kostümlerinden yüz boyamaya, korsan atölyesinden gemi gezintisi ve kanca atışlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ile sömestr tatilinin son günlerinde korsanlar dünyasını keşfetme fırsatı bulacak. Korsanlar âlemine yolculuğa çıkmak için etkinlik alanına gelen minikler korsan kostümlerini giyerek güne başlayacak.


Kostümlerini giyen minikler yüz boyama yaptırarak gerçek birer korsana dönüştükten sonra minik gemilerine binerek alışveriş merkezi içerisinde bir tura çıkacak. Turu tamamladıktan sonra gün boyu sürecek aktivitelere dahil olacak çocukları korsan atölyesi, kıta savaşları oyunu ve kanca atışları bekleyecek. Etkinlik boyunca korsan kostümleri ile fotoğraf çektirme şansı olan minikler bu anları unutulmaz kılabilecek. Etkinlik sonunda, tüm katılımcılar korsan sertifikalarını alarak bu sömestr tatilini hem eğlenerek hem de el becerilerini geliştirerek tamamlamış olacak. Etkinlik FastFood katında Saat 14:00 ile 18:00 arasında ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive