Kipa’nın minik sanatçılara ödülü Disneyland seyahati

Kipa’nın “Ailemle En Mutlu Günüm” konulu resim yarışmasında dereceye giren çocuklar, başta Disneyland Paris seyahati olmak üzere hayallerini gerçeğe dönüştürecek hediyelere kavuştu

Eklenme Tarihi : 04 Haziran 2014 Çarşamba
kipanin-minik-sanatcilara-odulu-disneyland-seyahati

Çocukların ve ailelerin alışveriş merkezlerinde hep birlikte keyifli vakit geçirmeleri için çeşitli etkinlikler gerçekleştiren Kipa’nın minik dostları için düzenlediği “Ailemle En Mutlu Günüm” konulu resim yarışması sonuçlandı.

Yurt genelindeki 20 AVM’de düzenlenen yarışmaya farklı şehirlerden 5 bin 630 çocuk katıldı. En çok katılım Balçova Kipa AVM’de 504 kişiyle gerçekleşirken, Balçova’yı 422 kişiyle Çiğli ve 286 kişiyle Yalova takip etti.

Kendi yaş gruplarında ülke birincisi seçilen çocukların ödülleriyse, 31 Mayıs Cumartesi günü Balçova Kipa AVM’de düzenlenen bir törenle takdim edildi. 5-8 yaş kategorisinde ülke birincisi seçilen Kocaeli Derince’den Can Turan, 9-12 yaş kategorisinde birinciliği paylaşan Adapazarı’ndan Berre Sude Hücüptan ve Lüleburgaz’dan Selin Güner, ailelerinden iki kişiyle birlikte 3 gece 4 günlük bir Disneyland Paris seyahati yapmaya hak kazandı.

Yarışmaya katıldıkları AVM’lerde, kendi yaş grupları içerisinde birinciliğe layık görülen çocuklara iletişim çağını yakından takip etmelerine imkan sağlayacak iPad mini tabletler hediye edilirken, ikinci sırada yer alan çocuklara 400’er, üçüncülere ise 200’er TL’lik hediye kartları takdim edildi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive