Kipa’dan Urla’ya bir mağaza daha

30 Nisan 2015 Perşembe

Perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesinde ikinci mağazasını açtı. 400 metrekarelik alana kurulan Kipa Urla İskele Süpermarket, gıdadan plaj ürünlerine 3 bin farklı çeşitle hem bölge halkının hem de tatilcilerin ihtiyaçlarını giderecek

kipadan-urlaya-bir-magaza-daha

Ege’de doğup büyüyen perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesindeki ikinci mağazasını açtı. 400 metrekarelik geniş bir alanda hizmet veren Kipa Urla İskele Süpermarket mağazası, gıda ve gıda dışı kategorilerde 3 bin çeşit ürünü müşterilerle buluşturuyor.

Hem bölge halkının hem de tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen yeni mağazada sunulacak ürünler arasında et ürünleri, meyve-sebze, kuru gıda, deterjan gibi temel ihtiyaç maddelerinin yanı sıra; deniz yatağı, deniz gözlüğü, terlik, plaj havlusu gibi sezonluk ürünler de yer alıyor. Mağazada ayrıca sezonun tüm trendlerini yansıtan ve Kipa müşterilerinin çok sevdiği F&F markalı şık tekstil ürünleri de satışa sunuluyor.

Açılışa özel 1 TL kampanyası
Kipa’nın kaliteli, kolay, hızlı alışveriş imkânı sunan süpermarket zincirinin yeni bir halkası olan Kipa Urla İskele, açılışını müşterileri tarafından çok sevilen ve artık geleneksel hale gelen 1 TL kampanyasıyla kutluyor. Kampanya kapsamında müşterilerin en çok tercih ettiği Kipa ürünleri, aile bütçelerini rahatlatan 1 TL’lik avantajlı fiyattan sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor