Kipa’dan miniklere özel etkinlik

Kipa, sonbaharı çocukları ve aileleri sevindirecek iki renkli etkinlikle karşılıyor. “Jess Molho ile Hepsi Bir İnci” yarışması ve “Kerem Eser ile Paytak Şov”, 13 – 14 Eylül günlerinde İzmirli Kipa müşterileriyle buluşuyor

Eklenme Tarihi : 02 Eylül 2014 Salı
kipadan-miniklere-ozel-etkinlik

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, İzmirli ailelere keyifli alışveriş deneyimi yaşatan etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Kipa’nın düzenleneceği etkinliklerden ilki olan “Jess Molho ile Hepsi Bir İnci” çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Ünlü oyuncu – sunucu Jess Molho’nun moderatörlüğünde 13 Eylül’de Kipa Çiğli AVM’de, 14 Eylül’de ise Kipa Balçova AVM’de düzenlenecek yarışmaya katılan tüm çocuklara hediyeler dağıtılacak. Yarışma, Çiğli’de 14.00 ve 17.00, Balçova’da ise 14.00 ve 15.30 saatlerinde gerçekleşecek.

İllüzyon ve komedi iç içe
TRT’de yayınlanan programıyla miniklerin sevgisini kazanan şovmen Kerem Eser ise, “Kerem Eser ile Paytak Şov” etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Eser’in illüzyon ve komediyi birleştiren şovu, çocukların yanı sıra ailelerin de keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Kerem Eser, 13 Eylül’de Balçova’da 14.00 ve 17.00 saatlerinde, 14 Eylül’de ise Çiğli’de 14.00 ve 17.00 saatlerinde sahne alacak.

Diğer yandan Kipa’nın çocuklar ve aileleri ile birlikte sonbaharı karşılayacağı ücretsiz etkinliklerde, yüz boyama ve balon dağıtımı gibi aktiviteler de gerçekleştirilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive