Kipa’dan bahara özel iç açıcı indirimler

Kipa AVM’nin İzmir’deki geleneksel “İndirim Günleri” 10 Mart Perşembe günü başlıyor. Geleneksel indirim günlerinde müşteriler, başta giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine yüzde 50’ye varan indirimlerle sahip olma şansını yakalayacak

Eklenme Tarihi : 09 Mart 2016 Çarşamba
kipadan-bahara-ozel-ic-acici-indirimler

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın yılda iki kez düzenlenen geleneksel indirim günleri başlıyor. 2016’nın ilk indirim günleri etkinliği 10-13 Mart günleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 17-20 Mart günleri arasında ise da Balçova Kipa AVM’de gerçekleştirilecek. İndirim günleri boyunca İzmirliler giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine hesaplı fiyatlardan sahip olma imkânına sahip olacak.

 

Her yıl Mart ve Ekim aylarında düzenlenen etkinlik, kapsamında giyim, aksesuar ve ev ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünleri, indirimli fiyatlardan Kipa müşterilerine sunulacak. İndirim günleri kapsamında Deichmann üç al iki öde ve orijinal fiyattan yüzde 50, Random yüzde 80’e varan indirimler sunarken, Boyner birçok üründe sürpriz fiyat ve indirimlerle Kipa müşterilerini karşılamaya hazırlanıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive