Keyifli atölyeler Optimum’da

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü Haziran programı, içeriğiyle hem çocukların hem ailelerin tercihi olacak. 6-7 Haziran günlerinde, çanta yapımından cupcake yapımına kadar birçok eğitici, öğretici ve eğlenceli aktiviteye katılacak olan çocuklar keyifli bir hafta sonunun tadını çıkartacak

Eklenme Tarihi : 01 Haziran 2015 Pazartesi
keyifli-atolyeler-optimumda

İstanbul Optimum Outlet’in hafta sonları minik ziyaretçileri için düzenlediği atölye çalışmalarının Haziran programı bu ay da dopdolu. Babalar Günü ve Ramazan eğlencelerine özel atölye çalışmalarının da yer aldığı Haziran ayının ilk haftasında, minikleri Pul Mozaik Atölyesi, Keçeden Çanta Atölyesi, Kurabiye Süsleme Atölyesi ve Cupcake Atölyesi bekliyor.

Cumartesi ve Pazar günleri, saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında minik ziyaretçilere bol eğlenceli ve öğretici bir içerik sunan Optimum Çocuk Kulübü, TED Rönesans Koleji’nin katkıları ile gerçekleşiyor. Alanlarında profesyonel eğitmenlerin anlatımlarıyla zenginleşen Optimum Çocuk Kulübü Haziran programında; Karne Dosyası Atölyesi, Sınıf Geçme Madalyonu Atölyesi, Keçeden Çanta Yapım Atölyesi ve daha birçok eğitici ve öğretici etkinlikler çocuklarla buluşacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive