Kentplaza “Sevinç Biriktiriyor”

15 Temmuz 2015 Çarşamba

Sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Konya Kentplaza AVM, 16 Haziran günü başlattığı ve 14 Temmuz’da sona eren “Sevinç Biriktiriyoruz” projesiyle, maddi imkanları yeterli olmayan Konyalı çocuklara, Ramazan Bayramı’nın hemen öncesinde unutamayacakları bir gün yaşattı

kentplaza-sevinc-biriktiriyor

Konya Kentplaza AVM, Konya halkının da dayanışmanın en güzel örneklerinden birini göstererek verdiği destek sayesinde çocukları mutluluk yağmuruna tuttu.

“Sevinç Biriktiriyoruz” projesi kapsamında Kentcard sahibi olan Kentplaza ziyaretçileri, AVM’deki kumbaraya kartlarındaki puanlarından gönüllerince bağışta bulundu. Kampanya süresince bu kumbarada biriken tüm Kentcard puanları ile çocuklar bayramın hemen öncesinde; yeni kıyafetlerini alıp güzel bir öğle yemeği yedikten sonra Kentplaza’nın oyun alanında doyasıya eğlenirken, mutluluktan gerçek bir bayram yaptı.

Etkinlikler devam edecek
Konya Kentplaza AVM, sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra çocuklara yönelik düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği etkinliklerle onlara, eğlenirken kaliteli zaman geçirme imkânı da sunuyor. Avm Partners tarafından yönetimi yapılan Konya Kentplaza AVM’de sürprizlerle dolu etkinliklerle birlikte dayanışma bilinci ile oluşturulan sosyal sorumluluk çalışmaları önümüzdeki günlerde de sürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor