Kentplaza AVM 2’nci aracını teslim etti

Kentcard ile ziyaretçilerine yepyeni fırsatlar, avantajlar ve birbirinden güzel sürprizler sunan Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, FİAT 500X Popstar marka otomobil kampanyasının talihlisi Cihat Akyol’a hediyesini teslim etti

Eklenme Tarihi : 25 Nisan 2016 Pazartesi
kentplaza-avm-2nci-aracini-teslim-etti

Kentplaza, Şubat ayında başladığı ve Nisan ayı içinde tamamlanan ikinci FİAT 500X Popstar marka otomobil kampanyasının talihlisi Cihat Akyol’a otomobilini teslim etti. Büyük bir mutlulukla anahtarını, Deha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı’dan teslim alan Cihat Akyol, bu şansı yakalamasına vesile olduğu için Kentplaza’ya teşekkür etti.


Anahtar teslimi sırasında Akyol’u tebrik eden Arıcı, talihli isme hayatının bundan sonraki döneminde de bol şans dileyerek şunları söyledi: “Bugün bir vatandaşımızın mutlu olmasına vesile olmak, bizler için de ayrı bir sevinç kaynağıdır. Kentplaza hizmete girdiği tarihten itibaren Konyalıların yaşamına renk getirdi. Değerli Konya halkı tarafından da büyük ilgi gördü. Bu yoğun ilgi nedeniyle öncelikle Konya halkına teşekkür ediyorum. Kentplaza Konya için en iyi hizmeti sunmaya devam edecek çünkü Konyalılar hizmetin en iyisini hak ediyor. Kentplaza, üçüncü araç kampanyası için talihlisini bekliyor.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive