Kent Meydanı obeziteye karşı hareket etti

Nestlé Pure Life'ın “Obeziteye Karşı Hareket Zamanı” kampanyası Bursa Kent Meydanı AVM’de gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 03 Aralık 2013 Salı
kent-meydani-obeziteye-karsi-hareket-etti

Bursa Kent Meydanı AVM obeziteyle mücadele için bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Nestle Puer Life’ın “Obeziteye Karşı Hareket Zamanı” kampanyasının yüzü olan Pınar Altuğ ve kampanyaya destek veren ünlülerin beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç, geçtiğimiz günlerde Bursa Kent Meydanı AVM'de katılımcılarla buluştu.

Etkinlikte, diyet ve beslenme uzmanı Banu Kazanç, obeziteyle mücadelede nasıl beslenmek gerektiğini anlatırken ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, sağlıklı yaşam ve yeterli su tüketimi konusunda katılımcılara bilgiler verdi. Spor eğitmeni Tuğba Hatun Buyurucu’ysa Kent Meydanı AVM ziyaretçisi katılımcılara gün boyu uygulayabilecekleri basit hareketler gösterdi ve katılımcılarla birlikte spor yaptı.

Nestlé Pure Life, obezite ile mücadelede su içmenin, hareket etmenin, sağlıklı beslenmenin önemi konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla başlattığı projenin etkinliğinde, katılımcılara pilates bantları hediye ederek evlerinde, iş yerlerinde kolay uygulayabilecekleri hareketler gösterdi. Etkinlikte aynı zamanda, Kent Meydanı AVM ziyaretçisi katılımcılarının kas ve yağ ölçümleri yapılarak, beslenme önerileri paylaşıldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive