Kent Meydanı AVM başarılı işkadını Aslı Şen'i ağırladı

Kent Meydanı AVM dün (17 Kasım) Binnur Uyar Design Studio ev sahipliğinde başarılı iş kadını Aslı Şen'i ağırladı. Güzellik ve bakım ürünleri markası olan Ashley Joy'un kurucusu olan Şen +2 Sinema Katı'nda bulunan VİP Ofis'te Bursalı iş kadınları ile bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 18 Kasım 2015 Çarşamba
kent-meydani-avm-basarili-iskadini-asli-seni-agirladi

Saat 15.00'de başlayan etkinlikte Şen, kendi markası olan Ashley Joy'un kuruluş hikayesini paylaştı. Aslı Şen'in ayrıca kişisel bakım sırlarından da bahsettiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Saç bakımına özellikle değinen Asli Şen yıllar içinde doğallığı ön planda tuttuğunu ve bunu hem yaşamına hem de kendi markasının ürünlerine yansıttığını ifade etti. Aslı Şen mağaza açmayı düşünmediğini ancak üç yıl içinde Ashley Joy'un bir dünya markası olmasını hedeflediğini söyledi.


Binnur Uyar Design Studio'ya, Binnur Uyar ve Selma İpekdokuyan'a davetleri için teşekkür eden Şen, ilk defa bir söyleşi davetini kabul ettiğini ifade ederek bu buluşmaya vesile olan Kent Meydanı AVM'ye böyle bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür etti.


Misafirler ile bol bol fotoğraf ve selfie çektiren Şen, söyleşisi sonrası düzenlenen kokteylde merak edilen soruları da cevapladı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Aslı Şen tekrar Bursa'ya geleceğini söyledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive