Kent Meydanı, 23 Nisan kutlamalarına ev sahipliği yaptı

Bursa’nın eğlence ve yaşam merkezi Kent Meydanı AVM, 23 Nisan Çocuk Festivali’ne ev sahipliği yaptı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kent Meydanı AVM’de şenlik havasında kutlandı

Eklenme Tarihi : 28 Nisan 2014 Pazartesi
kent-meydani-23-nisan-kutlamalarina-ev-sahipligi-yapti

Kent Meydan AVM’de gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları öncesinde Cumhuriyet Caddesi’nde düzenlenen yürüyüş yoğun ilgi ile gerçekleşti. Yürüyüşe, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Kent Meydanı AVM’de sonlandırılan yürüyüş, protokol ve vatandaşların katılımıyla coşkulu bir programla devam etti.

Nilüfer Ahmet Uyar İlköğretim Okulu, Tunçsiper Okulları, Merinos İlköğretim Okulu ve İstiklal İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları program çerçevesinde öğrenciler; dans, drama, folklor gösterileri ve koro dinletileri ile bayramı doyasıya kutlayarak izleyicilerden büyük alkış aldı. Kent Meydanı AVM açık alanda kutlamalar devam ederken, her okulun kendi içinde hazırladığı gösteriler coşku ile izlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kent Meydanı AVM’de tam bir şenlik havasında kutlandı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive