Keloğlan masalları Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde

Türkiye’de Alışveriş merkezi yönetimi konusunda hizmet veren Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sömestr etkinlikleri kapsamında masal kahramanı Keloğlan’ı miniklerle buluşturuyor

Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2014 Çarşamba
keloglan-masallari-carrefour-bursa-alisveris-merkezinde

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, miniklere özel etkinlikler gerçekleştirecek. 25-26 Ocak günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, etkinlik alanına Bilgecan Dede Evi, Kara Vezir’in Şatosu ve Keloğlan Masalları tak’ı yerleştirilecek, çocuk gelişimcileri gözetiminde Keloğlan Masallarının kahramanlarının kes-yapıştır ve boyama yöntemleriyle yapılan kuklaları etkinliğe katılan çocuklara hediye edilecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ndeki 12.00-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tilkican Dede skeci sunulacak, düzenlenecek yarışma, etkinlik ve sahne gösterilerinin yanısıra, gün içinde tekrarlanan sahne programları ve etkinliklere katılan seyircilere, grup halinde ücretsiz fotoğraf çektirme imkanı da sunulacak. Etkinlik alanına kurulacak fotoğraf  çekme kabini ile isteyen misafiler çektirdikleri fotoğrafları hemen teslim alabilecek.

Sömestr etkinlikleri kapsamında, 1 Şubat günü kukla dans ve yürüyen enstrümanlar, 2 Şubat günü maskot bando, 8 Şubat günü ahşap hediye kutusu atölyesi ve 9 Şubat günü ise ilk günlüğüm atölye çalışmaları düzenenecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive