Kayseri’de yeni yıl hediyesi “Bay Buton”dan

Kayseri Park’ta yeni yıl alışverişleri “Bay Buton”la sürpriz hediyeler kazandıracak

Eklenme Tarihi : 28 Aralık 2015 Pazartesi
kayseride-yeni-yil-hediyesi-bay-butondan

Kayseri’nin gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Kayseri Park’ta yılbaşı heyecanı yaşanıyor. Kayseri Park, bünyesinde bulunan mağazalarda yüzde 70’lere varan oranlarda devam eden kampanyalar ve indirimlerle de kazançlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor. Üstelik Kayseri Park’ta yapılan alışverişler “Bay Buton” ile sürpriz hediyeler ve hediye çekleri de kazandırıyor.


Mağazalardan aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzerinde alışveriş fişleri ile katılım sağlanan kampanyada ziyaretçiler dijital ortamdaki Bay Buton çekilişine katılarak mağazalardan hediye çekleri, sinema biletleri, yeme içme kuponları ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Geçtiğimiz dönemlerde de uygulanan ve büyük ilgi gören Bay Buton kampanyasında şansını deneyen Kayseri Park ziyaretçileri hem seçkin markalardan alışveriş yapmanın hem de alışverişleri karşılığı kazanmanın keyfini sürüyor.


31 Aralık gününe kadar devam edecek olan “Bay Buton Kayseri Park’ta hediyeler dağıtıyor” isimli kampanya ile sevdiklerini sevindirmek için yılbaşı alışverişlerinde Kayseri Park’ı tercih edecek olan ziyaretçiler, kampanyaya katılarak kendileri için de sürpriz bir hediye kazanma şansı yakalamış olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive