Kayseri Park’ta sinema bileti kazanma şansı

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 17-21 Mart günleri arasında “Yemeğin de Sinemanın da Keyfi Kayseri Park'ta Çıkar” adını taşıyan bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Kayseri Park’ın fast food katından bulunan restoran ve cafe’lerden aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve üzerinde alışveriş yapanlar sinema bileti kazanma şansı yakalayacak

Eklenme Tarihi : 17 Mart 2014 Pazartesi
kayseri-parkta-sinema-bileti-kazanma-sansi

Kayseri Park, 17-21 Mart günleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza atıyor. “Yemeğin de Sinemanın da Keyfi Kayseri Park'ta Çıkar” adını taşıyan kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ın fast food katından bulunan restoran ve cafe’lerden aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor.

Çifte keyif
Kayseri Park’tan bu tutarda alışveriş yaparak kampanyaya katılan ziyaretçiler sinema bileti kazanma şansı yakalıyor. Kayseri Park’ın kampanyasına Shakespeare, Pizza stop, Baydöner, Pide de Pide, Mc Donald's, Burger King, Pizza Tomato, Özsüt, Balıkçım, Vitamin, Sultan Ahmet Köftecisi, Otantik Kumpir, Park Aspava, Mado, Park Izgara, Hd İskender, Starbucks, Susurluk Tost ve Ayran Evi katılıyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive