Kayseri Park’ta Citroenler sahiplerini buldu

Kayseri Park’ın 16 Kasım-30 Mart günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan Üç Muhteşem Citroen” adını taşıyan kampanyasının talihlileri önceki gün belirlendi. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Sıla Benli İncar Otomotiv sponsorluğunda Citroen C5’in, Fatma Köşker C4’ün ve Ahmet Akgün’de C-Elysee’nin sahibi oldu. Kayserililer çekilişin ardından sahneye çıkan ünlü şarkıcı Keremcem’in şarkılarıyla da coştu

Eklenme Tarihi : 07 Nisan 2014 Pazartesi
kayseri-parkta-citroenler-sahiplerini-buldu

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yeni yıl kampanyası sonuçlandı. Kayseri Park’ın 16 Kasım-30 Mart günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan Üç Muhteşem Citroen” adını taşıyan kampanyasının talihlileri önceki gün (5 Nisan) belli oldu. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Sıla Benli İncar Otomotiv sponsorluğunda Citroen marka C5’in sahibi olurken, Fatma Köşker C4 ve Ahmet Akgün’de C-Elysee model araç kazandı.

Kampanyanın büyük ilgi gördüğünü söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Taner Aydın, Citroen talihlilerinin 326 bin 253 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini açıkladı.

Keremcem konser verdi
Bu arada çekiliş için Kayseri Park’ta büyük bir organizasyon düzenlendi. Sunuculuğunu ünlü manken İpek Tanrıyar’ın yaptığı çekiliş sonrasında sevilen sanatçı Keremcem de şarkılarıyla Kayserilileri coşturdu. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive