Kayseri Park’ın konuğu uzun kuyruk Marsupilami

Çocukların heyecanla izlediği, kendi aralarında “Uzun Kuyruk” diye bahsettiği, doğayla olan dostluğu ve yardımseverliğiyle akıllara kazınan Marsupilami karakteri 6 - 7 Şubat günlerinde, 13.00 - 18.00 saatleri arasında Kayseri Park AVM’de minik dostlarıyla buluşacak

Eklenme Tarihi : 04 Şubat 2016 Perşembe
kayseri-parkin-konugu-uzun-kuyruk-marsupilami

7 den 77’ ye çocukların ve ailelerin beğeniyle izlediği “Uzun Kuyruk” adıyla bilinen Marsupilami, Doğa Okulları işbirliğiyle, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde meraklılarıyla buluşmak için geliyor.

Dönem dönem ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam eden Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 6 - 7 Şubat günlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında Marsupilami etkinliği ile çocuklara keyifli saatler yaşatacak.


Marsupilami ile fiziksel aktivitelerin yanı sıra, miniklerin zihinsel gelişimine fayda sağlayacak atölye çalışmaları da yapılacak. Minik ziyaretçiler “Marsupilami” ile  fotoğraf çektirerek masum dünyalarında hiç unutamayacakları bir anıya sahip olacak. Bu eğlenceli macera Kayseri Park AVM’de minik ziyaretçilerini bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive