Kayseri Park’ın 9’uncu yıl kampanyasında son günler

28 Ekim 2015 Çarşamba

Kayseri Park’ın 13 Haziran’da başlayan ve “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” adını taşıyan kampanyası 3 Kasım Salı günü sona eriyor

kayseri-parkin-9uncu-yil-kampanyasinda-son-gunler

Büyük ilgi gören kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Kayseri Park kampanya kapsamında 1 ziyaretçisine Bekaş İnşaat’tan lüks bir daire, 1 ziyaretçisine Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Corolla otomobil ve 7 şanslı ziyaretçisine de Kelebek Mobilya’dan şık ve rahat bir oturma grubu hediye ediyor.


Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 13 Haziran-3 Kasım günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” sloganı ile duyurulan kampanyasının talihlileri 7 Kasım Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonrasında 1 kişi Bekaş İnşaat’tan lüks bir dairenin, 1 kişi Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Corolla otomobil ve 7 kişi ise Kelebek Mobilya’dan oturma gruplarının sahibi olacak.


Çekilişe ünlü isim konuk olacak
Büyük ilgi gören kampanyanın çekilişi 7 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’da Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin huzurunda gerçekleşecek. Sunuculuğunu ünlü Dj Yasemin Şefik’in yapacağı organizasyona sevilen sanatçı, pop müziğin romantik sesi; besteci, söz yazarı Fettah Can sevilen şarkılarını seslendireceği akustik performansı ile Kayseri Park ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.


Firma Videosu Bulunmuyor