Kayseri Park 9’uncu yılında kazandırmaya devam etti

Orta Anadolu’nun gözde alışveriş merkezi Kayseri Park, 9’uncu yıldönümü kampanyasının ödüllerini teslim etti

Eklenme Tarihi : 16 Kasım 2015 Pazartesi
kayseri-park-9uncu-yilinda-kazandirmaya-devam-etti

“Kayseri Park’tan 9. Yılında 9 Hediye” sloganıyla, 13 Haziran - 3 Kasım günleri arasında, Kayseri Park mağazalarından, aynı gün içerisinde toplamda yapılan her 50 liralık alışverişe karşılık çekiliş hakkı verilerek, 7 Kasım gününde, Milli Piyango Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Noter yetkilisi huzurunda  yapılan çekilişte, kampanya talihlileri belirlenmişti.


Bugün (16 Kasım) saat 11.00’da yapılan hediye teslim töreninde kazananlara ödülleri teslim edildi. Düzenlenen teslim töreninde ödül kazanan talihliler ödüllerini Kayseri Park AVM Genel Müdürü Taner Aydın’dan teslim aldı.


Kayseri Park AVM Genel Müdürü Taner Aydın, kampanyaya katılan tüm bölge halkına teşekkür etti. Aydın, “Bu yıl da kampanyamıza 326 bin 569 geçerli kupon ile rekor bir katılım gerçekleşmiş ve bunun sonucunda talihlilerimiz ödüllerine kavuşarak, büyük bir mutluluk yaşamışlardır.” dedi.


Kayseri Park’ta kampanya bitmez
Ses getiren kampanyalarıyla sektörde önemli bir yer edinen Kayseri Park, 9’uncu yıl kampanya çekilişinin hemen ardından yeni kampanyasının lansmanını da yaptı. Yeni kampanya hakkında bilgi veren Taner Aydın, “Düzenlenen yeni kampanyalarına 7 Kasım 2015-29 Mart 2016 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilerimiz katılabilecek. Kampanya kapsamında bir şanslı ziyaretçimize son model Mercedes GLA 200 AMG hediye edilecek.” dedi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive