'Kaydırak' Carrefour Bursa’ya konuk olacak

Bursa’nın sevilen grubu “Kaydırak” 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde kutluyor

Eklenme Tarihi : 12 Mayıs 2014 Pazartesi
kaydirak-carrefour-bursaya-konuk-olacak

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Bursa’nın sevilen grubu Kaydırak’ı ağırlıyor. 18 Mayıs Pazar günü saat 16.00-17.00 saatlerinde arasında Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek konserde “Kaydırak” sevilen şarkılarını seslendirecek.

Grup üyeleri arasında; Emre Kayra Korkmaz, Tolga Ataç, Göktuğ Varyozdöken, Çağlar Şaşmaz, Özgür Çalı, Görkem Edi ve Buğurcan Yetimarslan’ın bulunduğu “Kaydırak” grubu Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşatacak. Bursa Hayal Kahvesi’nde verdiği konserlerle Bursa’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan “Kaydırak”ın 19 Mayıs coşkusunu yaşatacağı konsere tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi misafirleri davetli.

Ayrıca Bursa Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek diğer etkinlikler ise 19 Mayıs tarihi saat 11.00-13.00 arasında: halk oyunları, karate, judo gösterisi ve masa tenisi turnuvaları olacak.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive