Karnesini alan çocuklar M1 Konya AVM'ye koşacak

M1 Konya AVM, sömestr tatili etkinlikleri kapsamında 23-31 Ocak tarihleri arasında her gün çocukları 3 farklı masalın ülkesine götürecek

Eklenme Tarihi : 19 Ocak 2016 Salı
karnesini-alan-cocuklar-m1-konya-avmye-kosacak

Minikler, M1 Konya AVM’de 23-31 Ocak günleri arasında her gün 13.00’ten 19.00’a kadar etkinlik alanında Kırmızı Şapkalı Kız, Karga ile Tilki ve Sinderella masallarının birer kahramanı olma fırsatı yakalayacak. Çocuklar masalların büyülü dünyasında gezerken sahne alan gösterileri izleyerek hep birlikte unutamayacakları bir gün gecirecek.


M1 Konya AVM, bu etkinlikle hem miniklerin karne heyecanını kutluyor. Çocuklar, yeteneklerini de geliştirebilecekleri ücretsiz etkinlikler ile masalların büyülü dünyasına yolculuk yaparak muhteşem bir sömestr tatili deneyimini Konya’da yaşayacak.


M1 Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “Çocuklarımızın iki haftalık sömestre tatillerini dolu dolu geçirmeleri için Masallar Ülkesi’nin interaktif oyunlarını AVM’mize getiriyoruz. Çocuklarımız masal kahramanlarıyla tanışma imkânı bulurken, büyüklerimiz de çocukluklarına dönecekler. Tüm Konya’lıları 23-31 Ocak tarihlerinde “Masallar Ülkesi” interaktif  tiyatro gösteri için M1 Konya AVM’ye bekliyoruz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive