“Kara Bela” filmi M1 Merkez Adana’da seyirciyle buluşuyor

Burak Aksak’ın yönetmenliğini üstlendiği, Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı ve BKM Film tarafından yarın (18 Eylül) tüm Türkiye’de vizyona girecek olan “Kara Bela”, Adana’da M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde seyirciyle buluşacak

Eklenme Tarihi : 17 Eylül 2015 Perşembe
kara-bela-filmi-m1-merkez-adanada-seyirciyle-bulusuyor

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde Cinemaximum’da  “Kara Bela” saat 21.00’da seyirciyle buluşacak. Yılın beklenen komedi filmi olarak nitelendirilen ve büyük gişe beklentisi olan filmin yönetmeni Burak Aksak. Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Tarık Ünlüoğlu, Erdal Tosun ile İştar Gökseven’in oynadığı film, yarın Mars Dağıtım dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkacak.

Cengiz Bozkurt’un başrolünü üstlendiği filmde ana karakter Kudret, hayatı hep kuralına göre yaşamış. Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Hem gider, hem yeni arkadaşlar edinir. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometre sonunda dostluğun önemini keşfedecek ve kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive