Kadınlar İzmir Park Kadınlar Kulübü’nde buluşacak

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin büyük ilgi gören Kadın Kulübü etkinlikleri iki aylık bir aradan sonra Eylül ayında yeniden başlıyor

Eklenme Tarihi : 29 Ağustos 2016 Pazartesi
kadinlar-izmir-park-kadinlar-kulubunde-bulusacak

Kadınların sosyalleşerek boş zamanlarını iyi değerlendirmelerini, yeni hobiler edinmelerine katkıda bulunarak bilgi ve becerilerini arttırmayı amaçlayan İzmir Park Kadın Kulübü, dopdolu bir içerikle Eylül ayında üyelerini mutlu etmeye devam edecek. Her Salı gününü kadınlara yönelik atölye çalışmalarına ayıran İzmir Park, Eylül ayında Keçe Çanta Atölyesi ile kulüp üyelerini buluşturacak. Belgin Kaya’nın eğitmenliğinde gerçekleşecek olan çalışmada, katılımcılar hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de ev ekonomilerine katkıda bulunacak.


Perşembe günleri birbirinden renkli seminerlere ev sahipliği yapacak olan İzmir Park’ta ilk olarak 1 Eylül’de Psikolojik Danışman ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı Tutku Çetiner Ural, “Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi”ni anlatacak. 8 Eylül’de Yaşam Koçu Harika Elden’in sunacağı seminerde ise “Niçin Hastalanıyoruz? Gerçekten İyileşebilir Miyiz?” sorularının yanıtları verilecek. 22 Eylül’de Psikolog Kutay Ürkmen, “Eyvah Okullar Açılıyor!” adlı söyleşinde velilere öğrenci psikolojisi ve eğitimi hakkında faydalı bilgiler verirken, stand-up tadındaki sunumuyla katılımcılara yine keyifli anlar yaşatacak. Yaz mevsiminin yavaş yavaş sonlarına yaklaşırken Diyetisyen Buket Adanç ise metabolizma kışa hazırlanırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda ilginç bilgiler paylaşacak. 29 Eylül’de gerçekleşecek seminerde Adanç, sağlıklı ve formda bir kış geçirmenin tüyolarını verecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive