Kadın olmanın ayrıcalığı İzmir Park’ta belli oluyor

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Kadın Kulübü etkinlikleri Mayıs ayında da üyelerini mutlu etmeye devam edecek

Eklenme Tarihi : 29 Nisan 2016 Cuma
kadin-olmanin-ayricaligi-izmir-parkta-belli-oluyor

Her salı gününü kadınlara yönelik atölye çalışmalarına ayıran İzmir Park, Mayıs ayında Seramik Atölyesi ile kulüp üyelerini buluşturacak. Hülya Gül’ün eğitmenliğinde gerçekleşecek olan çalışmada, katılımcılar hem seramik süs malzemelerinin yapımını öğrenecek hem de yeni bir hobi kazanmanın keyfini yaşayacak.


Perşembe günleri birbirinden renkli seminerlere ev sahipliği yapacak olan İzmir Park’ta ilk olarak 5 Mayıs’da Dr. A. Tayfur Yağcı, cilt yaşlanmaların karşı anti-aging uygulamaların önemi konusunda katılımcıları bilgilendirecek. 12 Mayıs’ta ise Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi Başkanı Doç. Dr. Nil Tekin çağımızın en önemli hastalıklardan biri olan Alzheimer ve bu hastalıktan korunmak için neler yapılabileceği konusunda önemli ipuçları verecek. 26 Mayıs’ta ise Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Selçuk Kılınç “Obezite Hakkında Bilmek İstedikleriniz” başlıklı seminerde obezitenin sebep olduğu sağlık problemleri hakkında bilgi verecek, katılımcıların sorularını yanıtlayacak. İzmir Park Kadın Kulübü kapsamında yapılan tüm etkinliklere katılım ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive