İzmirli bloggerlar Optimum’da buluştu

Sanal dünyanın İzmir’de en popüler 20 blog yazarı Optimum Outlet'te bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 30 Aralık 2013 Pazartesi
izmirli-bloggerlar-optimumda-bulustu

Modadan makyaja, yemekten aktüaliteye kadar birçok alanda yazılarını binlerce takipçisiyle paylaşan bloggerlar Optimum’da yeni yıl öncesinde buluştu. Bloggerlar, Optimum’da bir araya gelirken moda ve eğlence dünyasını değerlendirdi.

Optimum Outlet, sanal dünyanın önde gelen blog yazarlarını ağırladı. Sadece alışveriş merkezi değil aynı zamanda sosyal, sanatsal, kültürel paylaşımların, eğlencenin ve özel lezzetlerin de kalbi olmayı da hedefleyen Optimum Outlet İzmir’in 20 ünlü blog yazarını yeni yıl öncesinde özel bir akşam yemeğinde buluşturdu.

Bloggerlar buluşmada hem 2013 yılının değerlendirmesini yaptı hem de sanal dünyadaki başarılı paylaşımları ile ilgili sohbet etti. Blog yazarları, yemek boyunca kendi sanal dünyadaki takipçilerini dakika dakika sosyal medyada bilgilendirdi. Moda, kozmetik, yemek ve aktüalite üzerine yazan bloggerlar, bu kez kendilerini Optimum’da etiketledi.

Optimum yönetimi tarafından blog yazarlarına verilen hediyelerle yeni yılları kutlandı. Sosyal medyanın ünlüleri yeni yıl yemeğinde buluşmanın tadını çıkarırken bu özel buluşmayı da fotoğrafları ile ölümsüzleştirerek takipçileri ile paylaştı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive