İzmir’de yazın tadı İzmir Park AVM atölyelerinde çıkıyor

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde büyük ilgi gören Çocuk Kulübü etkinlikleri birbirinden renkli atölye çalışmalarıyla Ağustos ayında da devam ediyor

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2015 Cuma
izmirde-yazin-tadi-izmir-park-avm-atolyelerinde-cikiyor

İzmir Park’ta her Cumartesi günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen Çocuk Kulübü etkinliklerinde çocuklar kendi becerilerini keşfetme ve geliştirme imkanı bulurken aynı zamanda eğlenceli saatler geçiriyor.

Ağustos ayında da dopdolu bir program hazırlayan İzmir Park, birbirinden renkli etkinliklerle minik ziyaretçilerini karşılayacak. 1 Ağustos’ta Kurbağa Oyuncak Yapım Atölyesi ile başlayacak olan etkinlikler, 8 Ağustos’ta Karton Bukalemun Kukla Atölyesi ve 15 Ağustos’ta Korkak Palyaço Kukla Atölyesi ile devam edecek. 22 Ağustos’ta hayal kahramanlarının kostümünü tasarlayacak olan minikler, 29 Ağustos’ta  gerçekleşecek Parmağımdaki Sevimli Yaratıklar Atölyesi’nde kendi kuklalarını yapma şansı yakalayacaklar.

Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen İzmir Park Çocuk Kulübü etkinliklerine 6-12 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabiliyor. Günde 3 seans olarak gerçekleşen etkinlikler 20 kişilik gruplarla yapılıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive