İzmir Tuğba Yurt’la eğlendi

19 Ekim 2015 Pazartesi

İzmir Optimum Outlet ziyaretçileri genç ve başarılı şarkıcı Tuğba Yurt ile hafta sonu keyfini zirvede yaşadı. “Oh oh” şarkısıyla gönüllere taht kuran Tuğba Yurt’u İzmir’deki mini konserinde sevenleri yalnız bırakmadı

izmir-tugba-yurtla-eglendi

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. Optimum’un bu defa konuğu yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Tuğba Yurt oldu. İzmir’deki imza gününü Optimum Outlet’te gerçekleştiren başarılı şarkıcıya hayranları yoğun ilgi gösterdi.  Yılın şarkısı ‘Oh oh’ ile muhteşem bir çıkış yapan Tuğba Yurt, sevilen şarkılarını Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde seslendirdi.


Şarkılarıyla özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan Tuğba Yurt bu kez şarkılarını İzmirli hayranları için söyledi. Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Tuğba Yurt hayranları, genç sanatçı ile tanışıp imza alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkısı ile sahneye çıkan Tuğba Yurt, Optimum Outlet AVM’de coşkuyu zirveye taşıdı. İzmir’deki ilk imza gününde genç sanatçı, tüm hayranlarına tek tek imza dağıttı, sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL