İzmir Simge Sağın’la eğlendi

İzmir Optimum Outlet ziyaretçileri genç ve başarılı şarkıcı Simge Sağın şarkıları ile coştu.“Mişmiş” şarkısıyla gönüllere taht kuran Simge Sağın’ı İzmir’deki ilk imza gününde hayranları yalnız bırakmadı

Eklenme Tarihi : 28 Eylül 2015 Pazartesi
izmir-simge-saginla-eglendi

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Optimum’un bu defa konuğu yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın oldu. İzmir’deki ilk imza gününü Optimum Outlet’te gerçekleştiren başarılı sanatçı yoğun ilgi gördü.


Hayranlar yoğun ilgi gösterdi
Sempatik tavırları ve şarkılarıyla gençlerin büyük beğenisini kazanan Simge Sağın bu kez şarkılarını İzmirli hayranları için söyledi. Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Simge Sağın hayranları, ünlü sanatçıdan imza alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkısı ile sahneye çıkan Simge Sağın Optimum Outlet AVM’de coşkuyu zirveye taşıdı. İzmir’deki ilk imza gününde genç sanatçı, tüm hayranlarına tek tek imza dağıttı, sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive