İzmir Park’ta engeller aşıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında gerçekleştirdiği Resim ve Fotoğraf Sergisi, İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde açıldı

Eklenme Tarihi : 07 Aralık 2015 Pazartesi
izmir-parkta-engeller-asildi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” sloganıyla gerçekleştirdiği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri il genelinde büyük ilgi gördü. Bu etkinliklerden biri de İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde açılan “Fotoğraf ve Resim Sergisi” oldu. Serginin açılışını yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürü Mahmut Akkın, desteklerinden dolayı İzmir Park yönetimine teşekkür etti.


Serginin açılışını takiben Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşlerini temsilen Yıldıray Çelik’in sergilediği dans gösterisi ve Esat Küçük Zeybek’in şiir dinletisi büyük beğeni topladı. Kiraz Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Umutlar Derneği adına mini bir konser veren Serhat Tırpan ise sergi açılışında herkese duygu dolu anlar yaşattı. Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nın katıldığı sergide 70’den fazla resim ve fotoğraf ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive