İzmir Park Kadın Kulübü sağlıklı bir seminer gerçekleştirdi

18 Kasım 2016 Cuma

Konak-Eşrefpaşa’da yer alan İzmir Park Alışveriş Merkezi, Kadın Kulübü etkinlikleri kapsamında bu hafta Doktor A. Tayfur Yağcı’yı konuk etti

izmir-park-kadin-kulubu-saglikli-bir-seminer-gerceklestirdi

İzmir Park AVM, Kadın Kulübü etkinlikleri kapsamında bu hafta “Akupunktur ile Zayıflama ve Hastalık Tedavileri” başlıklı bir seminer düzenledi. Seminerde akupunktur’un zayıflamadan, sigara bırakmaya; migrenden kısırlık tedavisine kadar birçok konuda faydalı bir uygulama olduğunu anlatan Doktor Tayfur Yağcı, başarılı sonuçlar alabilmek için bu işin eğitimini almış uzman kişilere başvurulmasını gerektiğini belirtti. Akupunkturun ağrı kesici, denge sağlayıcı, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkinlerinin yanı sıra psikiyatrik hastalıkların tedavisinde de kullanıldığını ifade eden doktor, hastalardan en çok ağrı tedavisi konusunda talep gördüklerini paylaştı. Gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinin başında akupunkturun geldiğini belirten Doktor Tayfur Yağcı seminer sonunda İzmir Park’ta katılımcıların sorularını da yanıtladı.


İzmir Park Kadın Kulübü etkinlikleri 24 Kasım Perşembe günü iletişim uzmanı Sinem Donancı’nın “Kişiliğinizin Rengi ve Uyumlu İletişim” adlı söyleşisi ile devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor